Şenan Kerçin

Grubun klarnet sanatçısı ve kurucularından olan Şenan Kerçin, Zonguldak-Çaycuma doğumlu ve 35 yıldır İstanbul'da yaşıyor. Moda fotoğrafçılığı ile başlayan meslek hayatında; reklam ajansı, matbaacılık, yat turizmi işletmeciliği ve müzik yapımcılığı gibi alanlarda farklı markaların kurucusu ve halen yöneticisidir. Gençliğinde yarım kalan müzik hikayesi yıllar sonra Maske Orchestra ile birlikte yeniden beste, söz ve icrasıyla devam ediyor. Akademik hayatını da Nişantaşı Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde müzik eğitimi alarak devam ettiriyor.

Emre Demirhan

Aranjör yönetmen; 16 yaşında bağlamayla tanışıp uzun yıllar Arif Sağ ve Emre Saltuk’un yanında müzik dersleri almış, çeşitli sanatçı ve gruplarla çalışma fırsatı bulmuştur. 1996’dan beri bir çok albüme aranjör ve yönetmen olarak imza atan müzisyen Maske Recording Studio ve Maske Orkestra ile beraber müzik yolculuğuna devam etmektedir.

Hatice Yıldız

Grubun solisti olan sanatçımız, müzik yaşantısına okul korolarıyla başlamış, musiki cemitlerinde TSM ve ilahi söylerek devam etmiştir. İstanbul Ünv. Konservatuarı Türk Müziği Bölümü bitirmiş, yurtiçi ve yurtdışında konserler vermiştir. “Yıldızlı Ezgiler” adlı bir albümü olan Hatice müzik hayatına Maske Orkestra ile devam etmektedir.

Salih Arda Öztürk

9 yaşından beri müziğin içinde olan Arda, çocukluk yıllarından itibaren Arif Sağ Müzik Okulunda bağlama eğitimi alarak müzik yolculuğuna başlamıştır. 16 yaşında gitar ve 20 yaşında davul çalmaya başlamış ve daha sonra Miras, Tek Tavan Gökyüzü gruplarını kurmuştur. Çeşitli enstrümanlarla farklı sanatçılara sayısız kez sahne ve stüdyo çalışmalarında eşlik etmiştir. Şu anda son olarak Maske Orkestra’da bas gitar çalarak müziğe devam etmektedir.

Batuhan Birkan

İlkokul yıllarından beri müziğe karşı ilgisi olan Batuhan çocukluğunda gitar ile tanışmıştır. Lise yıllarında çeşitli amatör gruplarla çalışmış ve daha sonra profesyonel olarak Kurban grubunun gitaristliğini yapmıştır. Miras ve Tek Tavan Gökyüzü grubunu kurucusudur. Aynı zamanda grafiker ve dövme sanatçısı olan Batuhan son olarak Maske Orkestra’da gitarist olarak müzik yaşantısına devam etmektedir.

Semih Ercan

Grubun perküsyon sanatçısı ve kurucularından olan Semih, Tekirdağ Çerkezköy'lü. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren bir firması var. Çocukluğunda başlayan müzik ilgisi, annesinin kendisine armağan ettiği toprak darbuka ile 6 yaşında başlıyor. Farklı enstürmanlarda da dersler alan Semih, Maske Orkestra’da dost meclisinde başlayan müzik yolculuğuna halen devam etmektedir.

Mustafa Şeker